Siparişinizi oluştururken bir sipariş için tek bir fatura düzenlenir ve düzenlenen fatura bölünemez. Bu nedenle farklı adrese gönderilmesini istediğinizi ürünler için ayrı bir sipariş vermeniz gerekir.

Çalıştığımız kargo firmaları teslimat için iki kez adresinize gelirler. İki ziyarette de teslimat adresinde kimseye ulaşamazlarsa kapıya bir pusula bırakırlar. Bu pusula üzerinde size teslimat yapan kargo şubesinin adres ve telefonu bulunur. Kargo şubesi paketinizi 3 gün boyunca şubede bekletir ve size ulaşamadığı takdirde siparişinizi geri gönderir.


Adresinizde bulunamadığınız için kargonuzu teslim alamadığınızda, kargo şubenize pusuladaki bilgiler doğrultusunda ulaşabilir ve teslimatla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz


Bijulandhome'dan verdiğiniz siparişler adresinize teslim edildiğinde kargo teslim fişini imzaladıktan sonra, kargo ambalajında sorun olmasa bile kargo paketini açıp kontrol etmelisiniz. Paket içeriğinde herhangi bir hasar, eksiklik veya yanlışlık varsa kargo görevlisine hasar tespit tutanağı hazırlatmanız ve ardından bu tutanakla birlikte bizimle iletişime geçmeniz gerekir.


Kurulumu yetkili servis tarafından yapılacak olan beyaz eşya, televizyon vb. elektronik veya büyük ürün siparişlerinde kargo paketini yetkili servis açmalıdır. Bu nedenle paketi açmadan dışarıdan kontrol ederek, hasar varsa kargo görevlisine hasar tespit tutanağı hazırlatmanız ve ardından bu tutanakla birlikte bizimle iletişime geçmeniz gerekir.


Eğer paketin dışında herhangi bir hasar yoksa kargoyu teslim aldıktan sonra yetkili servisle iletişime geçerek kurulum için randevu almalısınız. Yetkili servis kurulumu yaptıktan sonra sorun çıkarsa yetkili servise direkt olarak başvurabilir veya servis raporu hazırlatarak bize bildirimde bulunabilirsiniz.


Kargo teslimatlarında ürünlerinizi teslim alırken kargo yetkilisinin yanında paketinizi açıp kontrol etmeli, siparişinizde eksik ve/veya hasarlı ürün olması durumunda da kargo yetkilisinden tutanak hazırlamasını talep etmelisiniz.


Siparişiniz hasarlı olarak geldiyse ve tutanak veya servis raporunuz varsa, başvuru formunu doldurup raporunuzu da sisteme yükleyerek bize bildirimde bulunabilirsiniz. Kısmi teslimatlarda adresinize gelen paketin başvuru formunu, teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde doldurmalı ve ürünü tarafımıza göndermelisiniz. 

Gösterilecek eşya yok!